Här kommer auktionen att ske!

Kommentarer som ges på detta inlägg skall ENDAST tillhöra auktionen - dvs du bjuder på stämpelpaketet som auktioneras ut ikväll med start 20.30

Bloggens klocka gäller.

Auktionen slutar 22.00 och jag lägger ett inlägg vid den tiden och när mitt inlägg är registrerat är auktionen avslutad! Den som då har högst bud i sitt inlägg INNAN mig är vinnare av stämplarna.

Startbud är 500:- och budet höjs i minst 10 kronorsintervaller.  Bud är bindande och frakten ingår i slutpriset.

Hoppas ni har bänkat er och laddat med lite godsaker och ett härligt glatt humör. Jag har en härlig skål med russin och nötter och en stor panna te framför mig.
/Lisa

Kommentarer
Postat av: Lisa - InkyWings

Nu är auktionen öppen och det är fritt fram att börja bjuda.

Postat av: Ulrica

Jag startar väl med 500:- då.

Postat av: Louise (vbg)

ok 510:-

URL: http://louisevbg.blogg.se
Postat av: Ulrica

520:-

Postat av: Anonym

530

Postat av: Louise (vbg)

med mitt namn :) 530:-

Postat av: Linda

Tar väl i och säger 540:-

Postat av: Louise (vbg)

550

Postat av: Ulrica

550:-

Postat av: Ulrica

560:-

Postat av: Lisa - InkyWings

Sådär - då är auktionen avslutad och vi har en vinnare!!!!
(meddelas i nästa inlägg av mig då jag inte ser vem som är sist förrän detta inlägg är postat... kan ju vara någon som bjuder i sista sekunden..... )

GRATTIS till ett kanonfynd säger jag iallafall!

URL: http://www.inkywings.com
Postat av: Lisa - InkyWings

ULRICA är vinnare på 560:-

GRATTIS!!! Ett superfynd till 1/3 av ordinarie pris på stämplarna!

e-maila mig så fort som möjligt med din adress mm så jag kan göra i ordning brevet till dig.

URL: http://www.inkywings.com
Postat av: Chruss

Grattis till en kanonvinst Ulrica!!!

Postat av: Louise (vbg)

hm, jag som var så nära ....:( Men grattis Ulrica!

Postat av: Sara - SaGam

GRATTIS ULRICA! Ett riktigt fynd!

URL: http://sagamdesign.com
Postat av: Ulrica

Tackar. Åhh vad roligt men en massa överrasknings stämplar.

Kommentera inlägget här:

Namn:
Kom ihåg mig?

E-postadress:

URL:

Kommentar:

Trackback